Старооржицька початкова школа

4 жовт. 2023

Всеукраїнський урок доброти

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
29 вер. 2023

Учні привітали вчителів зі святом.
26 вер. 2023

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ

«Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ».Ми вдячні нашим відважним українським воїнам, які стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши своє життя. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу!
21 вер. 2023

Всесвітній День миру

Національне свято - День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня. Свято встановлено Указом Президента України в 2002 році. Святкування Дня миру проходить спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН.
6 вер. 2023

Перший дзвоник

1 вересня привітання з нагоди Першого Дзвоника лунають від учнів, батьків та вчителів, адже для них це свято особливе.
2 черв. 2023

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.
2 черв. 2023

Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Варто привітати учнів, вчителів та випускників з цим особливим святом.
30 трав. 2023

Прощавай , початкова школа!

Хай буде щаслива ваша дорога,нехай буде безхмарним ваше життя,доля чесною і справедливою на своїй квітучій землі,поміж своїх людей.
26 трав. 2023

Прощавай, дитячий садок!

ПРОЩАВАЙ, САДОК ВЕСЕЛИЙ
18 трав. 2023

День вишиванки

Розквітла вишиванка кольорами, Орнаментами душу зігріва. У цій сорочці все – і погляд мами, І батькові наставницькі слова, І пісня українська колискова, Й світанки фантастичні на полях… Я вишиванку одягаю знову,
Ми раді вітати Вас на  сайті нашої школи.

8 бер. 2024

8 березня з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка було проведено виховну годину «Його ми звемо Кобзарем»
21 лют. 2024

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова — дивовижний і яскравий скарб, що створила людина. Кожен народ в усьому світі розвиває та оберігає свою мову, бо «без мови немає народу».
20 лют. 2024

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні.