Старооржицька початкова школа

24 квіт. 2023

Пам'ятка поводження під час паводку та повені

Йде весна … І з настанням весняної відлиги зростає небезпека підняття рівня ґрунтових вод, та як наслідок, ймовірність виникнення повеней і паводків. Вони можуть привести до зсувів і обвалів ґрунту, руйнування житлових будинків і споруд, мостів і захисних дамб, розмивання залізничних і автомобільних доріг, аварій на інженерних комунікаціях. Щоб вберегтися від небезпечних наслідків рекомендуємо дотримуватися деяких правил особистої безпеки.
8 бер. 2023

Свято весни

Встала весна, чорну землю Сонну розбудила, Уквітчала її рястом, Барвінком укрила; І на полі жайворонок, Соловейко в гаї Землю, убрану весною, Вранці зустрічає.
30 груд. 2022

Свято Нового року

Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.
30 груд. 2022

Про проведення навчання з цивільного захисту

У закладі директором та працівниками пожежної служби, було проведено навчання для учнів та працівників школи з теми: "Цивільний захист учасників освітнього процесу у період воєнного стану"
20 груд. 2022

Святий Миколай

Вітання з Днем Святого Миколая!
3 жовт. 2022

День учителя

З Днем учителя вітаю! Будьте радісні завжди. Хай уроки пролітають Швидко й гарно, як ві сні.
29 вер. 2022

Благодійний ярмарок

29 вересня учнями та вчителями школи був проведений благодійний ярмарок
27 вер. 2022

День Миру

День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.
23 лют. 2022

Мова – то серце народу: гине мова – гине народ.
21 лют. 2022

Акція "Запали свічку"

Вшанування пам''яті померлих на майдані.
Ми раді вітати Вас на  сайті нашої школи.

8 бер. 2024

8 березня з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка було проведено виховну годину «Його ми звемо Кобзарем»
21 лют. 2024

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова — дивовижний і яскравий скарб, що створила людина. Кожен народ в усьому світі розвиває та оберігає свою мову, бо «без мови немає народу».
20 лют. 2024

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні.